Politika

Meta takon të enjten Nishanin

Presidenti-i-Republikes-Bujar-Nishani-me-Kryetarin-e-Kuvendit-Ilir-Meta-gjate-tryezës-për-reformën-në-drejtësi-525x350Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta do të takojë paraditen e së enjtes Presidentin e Republikës, Bujar Nishani.
Lajmi konfirmohet sot për mediat nga vetë kryeparlamentari, pas një aktiviteti në Hotel Tirana Internacional.

“Është një kërkesë për takim. Kam një ftesë nga presidenti dhe do të jem atje patjetër. Pas takimit mund të them dhe arsyen”, tha Meta në prononcimin për mediat

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button