roze

Në formë si Hilary Duff

Nuk bën pjesë tek të famshmet që kërkojnë vëmendje sa herë del në publik, madje shpesh kërkon të ruajë një profil të ulët, duke shmangur daljet e trumpetuara.

Por regjimi i palestrës e ka ekspozuar këtë herë. Hilary Duff ka deklaruar prej kohësh se është mjaft e rregullt, kur bëhet fjalë për të ruajtur linjat e veta dhe këtij vullneti 27-vjeçarja po i merr frutet e pritura.

Aktorja dhe këngëtarja u fotografua të mërkurën e veshur sportive në një nga palestrat e Beverly Hills.

Së fundmi 27-vjeçarja foli në një emision televiziv se është në kërkim të dashurisë, pas ndarjes nga Mike Comrei, ish-lojtar hokeji, me të cilin ka një djalë 3-vjeçar. Çifti njoftoi ndarjen në muajin janar, por ruajnë ende kontaktet për hir të fëmijës.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button