roze

Një puthje nga Lindsay Lohan

lohan-selfie-lajmiDitët e fundit i ka kaluar në një super jaht në brigjet italiane dhe Lindsay Lohan donte të ndante disa momente nga puhsimet me ndjekësit e saj në Instagram duke postuar një “selfie” provokuese ditën e enjte.

Aktorja 28-vjeçarja duket e mrekullueshme me bikini duke i drejtuar një puthje aparatit.

Lohan ka bërë të ditur para disa kohësh se dëshiron të jetojë në Londër dhe sipas ‘RadarOnline’ ajo ka shkëputur lidhjet me miqtë e saj në SHBA të cilët po mundoheshin ta mbanin larg alkoolit.

Këtë gjë e ka bërë në mënyrë që të festojë e qetë gjatë natës.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button