roze

Orlando Bloom godet me grusht Justin Bieber

orlandobieber3Një darkë shumë e tensionuar në një restorant në Ibiza për Orlando Bloom dhe Justin Bieber. Sipas faqes amerikane TMZ, aktori e ka goditur me grusht popstarin, që më pas ka braktisur restorantin mes duartrokitjeve të të pranishmëve, mes të cilëve Paris Hilton dhe Diddy.

Motivi i zënkës? Ish-bashkëshortja e Bloom, Miranda Kerr, e cila kishte patur një flirt me Bieber ndërsa ylli i Hollivudit Bloom ishte fotografuar me ish të fejuarën e Justin, Selena Gomez.

Imazhet e TMZ-së  tregojnë se pas grushtit Bloom i afrohet duke e kërcënuar dhe në atë moment Bieber  ka arritur të dalë nga restoranti.

Duket si një ndër ato skenat e një filmi të Hollivudit, por vetëm se këtë herë është realitet. Edhe fakti që klientët e restorantit kanë duartrokitur daljen e popstarit, duhet thënë se papëlqyeshmëria ndaj tij është rritur ndjeshëm.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button