Politika

Pollo: Solidaritet dhe ngushëllime për gazetarë revistës Charlie Hebdo

Kryetari i komisionit parlamentar për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik, Genc Pollo ka dënuar sot sulmin terrorist ndaj gazetarëve të revistës  Charlie Hebdo”, në Paris.

Genc_Pollo7dhjetor2014“Sulm terrorist gjakatar ndaj punonjësve të revistës Charlie Hebdo në Paris. Solidaritet e ngushëllime. Dënim i rëndë terroristëve”, shkruan Pollo në faqen e tij në “Facebook”.

Related Articles

Nje koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button