Politika

Rama: Xhamia e re nis punimet në nëntor

Kryeministri-Edi-Rama-per-xhamine-e-Namasgjase2-466x350Kryeministri Edi Rama nëpërmjet një statusi në rrjetin social Facebook, ka bere te ditur te dielen se xhamia e re do të nisë punimet në nëntor.

Duke publikuar foto gjatë takimit të sotëm në Komunitetin Mysliman me rastin e festës së Kurban Bajramit, Rama thekson se “xhamia e re e Namazgjasë do të nisë punimet në nëntor të këtij viti”.

Related Articles

Nje koment

  1. OR RAMA … HAPNI VENDE PUNE ….LUFTONI KORRUPSIONIN … DHE PASTRONI VENDIN …. .SHQIPERIA KA NEVOJE PER KETO GJERA DHE JO PER XHAMIJA TE SHEKULLIT TE 15 SI NE TURQI …KAQ GJE TE THJESHTE NUK E KUPTONI…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button