Sporti

Real Madrid- Casillas: Nuk na duhet Messi

Portieri i Real Madrid, Casillas, ka folur rreth argjentinasit të Barcelonës, Lionel Messi.

spanje-hollandeKapiteni i Real Madridit, Iker Casillas, ne lidhje me kundërshtarin e tij te Barcelona, Lionel Messi, eshte shprehur se “skuadra mbretërore ka lojtarë tejet të mirë, të cilët nuk do t’i ndërronte me askënd”.

I pyetur se a e dëshiron Lionel Messin në skuadrën e tij, Casillas ishte i prerë: “Jo, nuk na duhet, me skuadrën që kemi tani për tani ne jemi duke bërë shumë mirë dhe kemi arritur gjithcka”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button