Parlamentare

Ruçi: Të miratojmë sot kërkesat e opozitës për ndryshimin e rregullores dhe për komisionet hetimore

2201-Kryetari-i-grupit-parlamentar-te-PS-Gramoz-Ruçi-Foto-ATSH-ARKIVE-541x350Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Gramoz Ruçi, në nisje të seancës së sotme në Kuvend kërkoi futjen në rend dite dhe miratimin e propozimit të opozitës për një ndryshim në rregulloren e parlamentit, si dhe të kërkesës tjetër të saj për ngritjen e dy komisioneve hetimore, për serverin e tatimeve dhe për administratën publike.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button