roze

Scarlett Johansson bëhet nënë, lind vajzë

scarletAktorja amerikane Scarlett Johansson solli në jetë, vajzën e saj të parë. 29-vjeçarja dhe i fejuari i saj Romain Dauriac e kanë quajtur Rose.

Një përfaqësues i çiftit tha së Scarlett dhe foshnja janë në gjendje të mirë shëndetësore, por kërkojnë intimitet dhe dëshirojnë që vajza e tyre të mos rritet në qendër të vëmendjes.

Johansson dhe francezi Dauriac, ish-gazetar janë njohur në vitin 2012 dhe në muajin mars të këtij viti u bë publik lajmi se Scarlett ishte shtatzënë.

Martesa me Dauriac do të jetë e dyta për aktoren, pasi ajo ka qenë e martuar me parë më aktorin Ryan Reynolds gjatë viteve 2008-2011.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button