Kronika

Shkëndijë elektrike, pezullohet mësimi tek “Emin Duraku”

Një shkëndijë dhe pak tym në një kasetë elektrike në shkollën “Emin Duraku”, ka përhapur panik në mjediset e shkollës, por fatmirësisht nuk pati dëme të mëdha.

Burime zyrtare të policisë së kryeqytetit bëjnë me dije në vendngjarje mbërritën forcat zjarrfikëse, të cilat kanë kontrolluar të gjithë sistemin elektrik, duke ndërprerë kështu edhe mësimin. Por nuk raportohet të ketë pasur zjarr.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button