Moda

Si të jesh seksi në plazh?

Slashkini quhen ndryshe bikinit, të cilat janë tëndencë e kësaj vere. Shumë nga propozimet që vijnë nga personazhet e njohur.

Mund të mos jenë më praktiket e mundshme për të marrë rreze dielli në çdo pjesë të trupit, por ky lloj kostumi me rripa është modeli më i nxehtë i kësaj vere.

Quhen slashkini rrobat e banjës të cilat janë bërë tendencë e shumë personazheve të njohur.Nora Istrefi i ka përdorur në klipin e këngës së fundit “Bamboleo”, Anxhelina Hadërgjonaj po ashtu, por edhe shumë prej personazheve të njohur të ekranit.

Mjafton të shikoni Millie Mackintosh, Nadia Forde apo Vogue Williams dhe nuk ka nevojë për komente të mëtejshme, shkruan revista class. Në plazh duhet të dukesh seksi dhe për këtë, slashkini.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button