Kronika

Vidhet me armë kazinoja, në kërkim autorët

Një kazino është grabitur me armë në qytetin e Korçës, por fatmirësisht pa të lënduar.

1418479379policia-lushnjeBurime nga qyteti juglindor bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 2:30’ të mëngjesit, kur në lagjen 2 të këtij qyteti, tek Kazino “Astra” 2 persona të armatosur dhe me maska, kanë hyrë në ambjentetet kazinonësë, si dhe kanë përvetësuar një shumë lekësh dhe më pas janë larguar.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar. Menjeherë u ngrit grupi hetimor dhe po punohet për identifikimin dhe kapjen e autoreve

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button