Kronika e zeze

Vrasje e 3-fishtë brenda familjes në Pezë-Helmes, vret vëllanë, kunatën dhe veten

vrasje-e-terfishteNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Pezë-Helmes. Një person identiteti i të cilit ende nuk dihet ka vrarë me armë zjarri vëllanë, kunatën dhe më pas i ka dhënë fund jetës së tij me të njëjtën armë.

Ferit Kolgjini, 60 vjeç ka vrarë me armë zjarri vëllanë e tij, Ramadan Kolgjini, 55 vjeç dhe bashkëshorten e vëllait, Sulltana Kolgjini, 50 vjeçe,  më pas është vetëvrarë.

Ende nuk dihen shumë detaje për shkaqet qe çuan ne vrasjen e trefishtë brenda familjes, ndërkohë policia është nisur drejt vendit të ngjarjes.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button