Home / roze / E kush e ka mendjen te karbohidratet e Emily?

E kush e ka mendjen te karbohidratet e Emily?

25-vjeçarja Emily Ratajkowksi ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet duke ngrënë ushim plot karbohidrate, por askush se ka mendjen tek ushqimi.

Aktorja e Gone Girl tregon asetet e saj në një dekolte super të hapur. “Shikoni trupin e saj. Asaj i pëlqjen karbohidratet dhe është e dobët”, shkruan një fans i saj.

E në fakt Emily ka folur shpesh për trupin e saj, dhe ka rrëfyer se adoleshente është ofenduar shumë.

Leave a Reply

%d bloggers like this: