Home / roze / Rita Ora mahnit në Romë

Rita Ora mahnit në Romë

Ajo është padyshim një prej femrave që di të kombinohet mjaft mirë dhe të risjellë në modë stile veshjesh nga çdo epokë.

Rita i është përshtatur tërësisht karakterit të rolit në filmin e ri të saj, “Wonderwell”, që po xhirohet në Romë.

Këngëtarja 26-vjeçare nuk i ka shpëtuar syrit të tabloidëve britanikë, që nuk kanë ngurruar të thurin elozhe për stilin e saj të veshjeve, që gjithmonë janë mahnitëse.

Leave a Reply

%d bloggers like this: