Home / Politika / Meta nderon ushtarakisht Ramush Haradinajn

Meta nderon ushtarakisht Ramush Haradinajn

Ish­Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka qenë i ftuar special në Konventën Kombëtare të LSI­së. Kryetari i LSI­së, Ilir Meta përshëndeti ushtarakisht ish­komandantin e UÇK­së.

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe LSI bëjnë kështu një “binjakëzim” të partive të treta në Shqipëri dhe Kosovë.

15300558_10211250324399693_599455544_n

Leave a Reply

%d bloggers like this: