Home / roze / Talenti tjetër i motrave Hadid

Talenti tjetër i motrave Hadid

Bella dhe Gigi Hadid janë dy nga modelet e reja që kanë hyrë fuqishëm në botën e modës, por mund të ishin bërë edhe këngëtare të shkëlqyera.

Në një video të postuar ditët e fundit, motrat shihen duke kënduar këngën “Starships”, të reperes Nicki Minaj.

Bella dhe Gigi kanë kënduar në prapaskenat e “Victoria’s Secret Fashion Show” në Paris, në fund të nëntorit, por videoja është bërë publike vetëm tani.

Leave a Reply

%d bloggers like this: