Home / roze / Zëvendësuesja e Monica Bellucci-t

Zëvendësuesja e Monica Bellucci-t

Vincent Cassel dhe e dashura e tij e re, Tina Kunakey janë fotografuar në një plazh brazilian, duke treguar se lidhja e tyre 5-mujore po forcohet gjithmonë e më shumë.

50-vjeçari dhe 27-vjeçarja po kalojnë disa ditë pushimi në Florianopolis. Për herë të parë, çifti është parë së bashku në muajin korrik, kur Tina postoi në Instagram një foto të sajën bashkë me aktorin e famshëm.

Vincent Cassel ka qenë i martuar më parë me aktoren italiane Monica Bellucci, me të cilën ka dy vajza.

Çifti u nda në vitin 2013, pas 14 vitesh martesë.

Leave a Reply

%d bloggers like this: