Home / roze / Rita Ora, foto nga vaska

Rita Ora, foto nga vaska

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka ndezur imagjinatën e fansave të saj. Ylli 26-vjeçar ka publikuar foto dhe një video nga vaska e saj.

Ajo shfaqet tërësisht e zhveshur duke kënduar. Në një intervistë për mediat angleze, Rita ka thënë se jo gjithmonë ndjehet e sigurt për trupin e saj, por pavarësisht kësaj ajo duket mjaft në formë.

Leave a Reply

%d bloggers like this: