Home / roze / Oh la la, Bella Hadid

Oh la la, Bella Hadid

Ajo ka fluturuar drejt Francës për të marr pjesë në sfilatën e Givenchy Fall/ Winter, pjesë e Paris Fashion Week.

Bella Hadid po e shijon në maksimum turin në Paris, teksa të dielën ka vizituar Luvrin.  Modelja 20-vjeçare ishte veshur me një pulovër dhe një minifund, duke treguar këmbët e saj të gjata.

Motra e vogël e Gigi Hadid u pa më pas të ecte në krahë të një burri të panjohur, teksa shijonin bisedën mes tyre. Teksa Bella shkoi me xhet privat nga Nju Jorku, shoqja e ngushtë e saj Kendall Jenner, nuk u pa gjatë shëtitjes së Bella në Paris.

Leave a Reply

%d bloggers like this: