Home / roze / Djali i Louis Tomlison mbush 1 vjeç

Djali i Louis Tomlison mbush 1 vjeç

Ai ka mbajtur një pamje pozitive, pavarësisht vdekjes tragjike të së ëmës Johannah Deakin në dhjetor, si dhe raportimit se është ndarë nga e dashura e tij prej një viti, Danielle Campbell.

25-vjeçari Louis Tomlinson shfaqet me një buzëqeshje të madhe në fytyrë teksa feston ditëlindjen e parë të djalit të tij Freddie Reign, bashkë me të ëmën e të voglit Briana Jungvvirth 23 vjeçe.

Klipi ku djali i tij i fryn qirinjve në tortë është postuar në llogarinë e Instagramit të Brianës, shoqëruar me një sërë komentesh urimi nga ndjekësit e saj.

“Është shumë i mirë! Dhe është shumë mirë tu shohim bashkë. Gëzuar ditëlindjen ëngjëll i vogël”, komenton një prej ndjekësve.

Leave a Reply

%d bloggers like this: