Home / roze / Prisni se ka më!

Prisni se ka më!

Si çdo të premte Britney Spears ka performuar në resortin ku dhe banon në Los Angeles. Këngëtarja ka performuar me një palë roba banje rozë me dantella.

Më herët bukuroshja 35-vjeçare ka konfirmuar lidhjen e saj me modelin 22-vjeçar Sam Asghari.

Në një foto diçitura lexon: Mbrëmjen e kaluar dhe ylli i lindur i Mississipi:, duke shtuar disa emoji me zemra dhe hashtagun #PieceOfMe.

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: