Home / roze / Halla Khloe!

Halla Khloe!

Pavarësisht problemeve me të vëllanë, Rob, Khloe Kardashian e kryen më së miri detyrën e hallës.

32-vjeçarja ka postuar në Instagram një foto ku bën për të qeshur Dream, vogëlushen e Rob dhe të fejuarës së tij Blac Chyna.

Në diçiturën e fotos Khloe shkruan Dream, dhe një emoji me zemra në vend të syve për të shprehur lumturinë dhe dashurinë e saj.

Më pas ajo ka postuar një foto në Snapchat ku pozon bashkë me të motrën Kylie dhe motrën më të madhe Kourtney.

Leave a Reply

%d bloggers like this: