Home / roze / Irina Shayk është bërë nënë?!

Irina Shayk është bërë nënë?!

Bradley Cooper është bërë baba. E fejuara e tij Irina Shayk ka lindur fëmijën e parë në fund të marsit, të paktën kështu bën të ditur revista “People”.

Ai 42 vjeç dhe ajo 31, janë prindërit e rinj të cilët e kanë mbajtur lajmin të fshehtë për dy javë, dhe për momentin për fëmijën nuk dihet asgjë, madje as gjinia.

Nga ana tjetër, asnjë nga të dy nuk ka komentuar, dhe as konfirmuar lajmin e shtatzënisë së saj, që kur modelja u shfaq me bark në pasarelë në sfilatën e fundit të Victoria’s Secret në fund të nëntorit.

Leave a Reply

%d bloggers like this: