Home / roze / Kristen Stewart si Justin Bieber

Kristen Stewart si Justin Bieber

Kristen Stewart është fotografuar së fundmi me stilin e saj të ri, që për një moment të bën të mendosh se kemi të bëjmë me Justin Bieber.

Bukuroshja e filmit “Borëbardha dhe gjuetari” duket se është fanse e këngëtarit, duke parë se dhe veshja është pak a shumë. Ajo është fotografuar në shoqërinë e modeles Stella Maxwell.

Ose ndoshta thjesht detajet e stilit janë përputhur me ato të këngëtarit, teksa aktorja ka dhe të njëjtin model flokësh me Bieber.

Leave a Reply

%d bloggers like this: