Home / roze / Një mama në modë si Beyonce

Një mama në modë si Beyonce

Nëse mbretëresha e muzikës nuk do të ishte e tillë, e sigurtë që në karrierën e saj do të ishte një modele.

35-vjeçarja Beyonce, në pritje të binjakëve ka postuar në Instagram foto të saj e veshur me mjaft stil për një darkë me bashkëshortin Jay Z.

E veshur me një fustan të zi me një detaj të vogël në një shpatull ku duket barku i rrumbullakosur,kapele e zezë në kokë, një pardesy ngjyrë e artë dhe sfondi në një ngjyrë blu. Këto janë detajet e pozave të divës së muzikës.

Leave a Reply

%d bloggers like this: