Home / roze / Kardashianet bëjnë edhe mikeshën të famshme

Kardashianet bëjnë edhe mikeshën të famshme

Në shumë artikuj dhe fotogaleri të familjes Kardashian, nuk janë të pakta vajzat që “e panjohura” që shoqërojnë të famshmet e kësaj familjeje.

E njëra prej tyre është edhe Larsa Pippen. Ajo është parë më së shpeshti në krah të Kim dhe Kourtney dhe jo rrallë ka arritur të tërheqë vëmendjen me linjat e saj, madje edhe më shumë se vetë dy motrat e botës së spektaklit amerikan.

Meritë për këtë ka palestra. 42-vjeçarja, që është në proces divorci me basketbollistin Scotie Pippen është e njohur në rrjetin e të famshëmve në Los Anxheles për pasionin që ka për fitnesin.

Leave a Reply

%d bloggers like this: