Home / roze / Gigi, një mrekulli në rrugët e Nju Jorkut

Gigi, një mrekulli në rrugët e Nju Jorkut

Nuk është e nevojshme që ajo të zbulojë trupin e saj për të marrë vëmendjen e mediave rozë.

Gigi Hadid është një prej modeleve më të paguara dhe kjo jo pa meritë. Ajo është fotografuar në Nju Jork, ku dukej me të vërtetë e mrekullueshme duke treguar stil në të veshur.

Gigi kishte zbuluar vetëm pak pjesën e barkut, por sërish eleganca e saj binte në sy. Që prej dhjetorit të vitit 2015 , ajo është në një lidhje me yllin e “One Direction”, Zayn Malik dhe deri tani gjërat për çiftin duket se po shkojnë më së miri.

Leave a Reply

%d bloggers like this: