Home / roze / Në Kanë mund të ndodhë çdo gjë

Në Kanë mund të ndodhë çdo gjë

Kendall Jenner tregon se nuk është vajzë që del vetëm një natë, teksa të shtunën në mbrëmjen e Vanity Fair dhe HBO ishte në praninë e familjes së vërtetë hollivudiane të Clint Eastwood.

21-vjeçarja është parë të qeshë e të bëjë shaka me aktorin legjendë të Hollivudit, që sot është 86 vjeç. Modelja kishte veshur një minifustan mjaft joshës të zi.

Dy breza të ndryshëm, por duket se kalojnë shumë mirë me njëri tjetrin të shoqëruar edghe nga producenti Brett Ratner.

Leave a Reply

%d bloggers like this: