Rajoni

”Air Serbia” fillon fluturimet me Tiranën

aaa328Kompania ajrore serbe ”Air Serbia” fillon shërbimin e ri të fluturimeve në itinerarin Beograd-Tiranë, që do të operojë tri herë në javë duke filluar nga 23 shtatori, ndërkohë që kompania do të bëjë edhe promovim çmimesh fluturimi, njoftoi dje kompania e sipërcituar. Orari i fluturimeve do të jetë nga Beogradi në orën 13:20 dhe nga Tirana në orën 15:00 ditëve të marta, të enjte dhe të shtuna. Me qendër në aeroportin ”Nikola Tesla” në Beograd, ”Air Serbia” fluturon në Evropë, Mesdhe dhe Lindjen e Mesme. Kompania ofron shërbime edhe në Azi, Australi dhe Amerikë, ndërkohë që ndan këto shërbime me ”Etihad Airways”, që ka 49 për qind të aksioneve të ”Air Serbia”-s

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button