Kronika

Aksident në Tiranë, përplasen 5 automjete, 2 persona të lënduar

aksident8Një aksident ka ndodhur pas mesnate në zonën e Kinostudios në kryeqytet.

Sipas burimeve nga policia, në aksident janë përfshirë 5 automjete të cilat janë përplasur me njëra-tjetrën, ndërsa kanë mbetur të plagosur 2 persona.

Të lënduarit janë dërguar në spital për ndihmën e nevojshme mjekësore. Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, policia ka mbërritur në vendngjarje po punon për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave.

Related Articles

Back to top button