Kronika

Aksidentohet autobusi i linjës Burrel-Tiranë, 2 të plagosur

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Matit.

Sipas policisë autobusi linjës Burrel-Tiranë ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe si pasjë dy pasagjerë mbetën të plagosur.

Aksidenti ndodhi në dalje të qytetit të Burrelit.

Të aksidentuarit janë dërguar menjëherë për mjekim në Spitalin e Burrelit dhe raportohet se janë jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur punën për zbardhjne e rrethanave të aksidentit.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button