Kronika

Bënte plazh nudo në Gjirin e Lalzit, arrestohet 33-vjeçari

49035_44 Mos durimi i temperaturave të larta ka çuar drejt dyerve të policisë një pushues 33-vjeçar. Policia e Durrësit bën me dije se ka arrestuar 33-vjeçarin me iniciale A.S pasi u kap duke bërë plazh nudo në Gjirin e Lalzit.

I riu u denoncua në polici nga pushuesit e plazhit. Sipas tyre 33-vjeçari lahej dhe qëndronte nudo në rërë. Burime nga policia bëjnë me dije se 33-vjeçari akuzohet për vepra të turpshme në publik.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button