Moda

‘Bob’ frizura verore

lsquo-bob-rsquo-frizura-verore_hdFrizura ovale “nga plazhi” frymon thjesht me ndjenjën natyrore dhe të pabrenga. Pikërisht ashtu siç dëshirojmë të dukemi këtë verë.

Këtë sezon në trend janë flokët biond me nuanca ngjyrë mjalti, e cila jep ngrohtësi tenit dhe pamje natyrore “të larë” në rreze dielli, transmeton Telegrafi.

Si të arrihet kjo pamje:
* Duke përdorur tharësen e flokëve mbështillni flokët nga ana e mesme.
* Mbështillni flokët nga fytyra për marrë pamjen moderne.

Për të arritur frizurë relaksuese mos mbështillni flokët shumë afër rrënjëve.
Rrezatoni dhe zbutni frizurën duke shprishur gërshetat me gishta./Telegrafi/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button