Kronika

Digjet gomonia pranë Karaburunit, dyshohet se transportonte drogë

Një gomone është përfshirë nga flakët paraditen e kësaj të hëne në ujërat e detit Jon, në afërsi të Karaburunit.

Autoritetet lokale bëjnë me dije se, gomones i është vënë flaka kur ndodhej në afërsi të Gjirit të Granës, pasi po ndiqej nga policia.

Personat që ndodheshin në bord e kanë braktisur mjetin dhe nuk janë identifikuar ende, ndërsa policia dyshon se në të po transportohej drogë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button