Moda

Flokët “Wavy bob”, trendi i momentit

Kohëve të fundit të famshmet të cilat gjithashtu janë diktuese të stileve të reja të modës, janë parë me këtë stil të flokëve.

flok-euml-t-ldquo-wavy-bob-rdquo-trendi-i-momentit_hdAshtu sikurse dhe pritet, trendet ndryshojnë shumë shpejt. Pas modës së flokëve të gjatë që zgjati shumë muaj, ato kanë kthyer sytë nga një model i ri flokësh, të shkurtër dhe të valëzuar, të cilin e kanë quajtur “Wavy bob”.

Stilisti i yjeve të Hollivudit, Julien Farel, tha se shumë yje kanë pëlqyer këtë model të ri flokësh. “Shoh shumë yje në tapetin e kuq me këtë model flokësh dhe më pëlqen shumë. Është një përqasje moderne ndaj feminilitetit”, tha Farel.

Ja disa femra të famshme që kanë guxuar dhe e ndjekin këtë modë të re:

Jennifer Lawrence

Taylor Swift

Halle Berry

Beyonce

Emma Stone

Karlie Kloss

Kerry Washington

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button