Rajoni

Fotot e grisjes së flamurit në stadium dhe konflikti

Situata u tensionua jashtë mase kur një flamur me simbole shqiptare fluturoi mbi stadiumin e Partizanit të Beogradit.

Por, kur Mitrovic e kapi flamurin për ta hequr nga fusha, ndërhyri Xhaka dhe Lila dhe aty nisi një sherr masiv në të cilin u përfshinë të gjithë lojtarët në fushë dhe ata të stolit.

Tentativat e futbollistëve të Serbisë për të dhunuar simbolin shqiptar dhe hyrja e tifozëve në fushë solli dhe ndërprerjen e ndeshjes.

 

 

1413317887894_wps_72_Fans_and_players_of_Serbi

 

1413317914712_wps_73_Fans_and_players_of_Serbi

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button