Kronika e zeze

Fushë-Bulqizë, makina del nga rruga, vdes 19-vjeçari, plagoset i ati

cache-210-166-strict-81943_12Një aksident rrugor me pasojë vdekje e një personi dhe plagosjes e një tjetri ka ndodhur ditën e sotme në Fushë-Bulqizë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:00, ku makina me të cilën udhëtonin babë e bir ka dalë nga rruga si pasojë e shpejtësisë së madhe.
Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën 19-vjeçari Ëngjëllush Kurti, ndërsa i plagosur ka mbetur babai i viktimës Zog Kurti, i cili është dërguar në spitalin e Bulqizës. – See more at: http://www.shqiptarja.com/Aktualitet/2731/fushe-bulqize-makina-del-nga-rruga-vdes-19-vjecari-plagoset-i-ati-227345.html#sthash.t0It1UAu.dpuf

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button