Kronika e zeze

Gjendet i vrarë me armë zjarri pranë Kishës së Laçit një 29-vjeçar

ambu-320x181Trupi i pajetë i një të riu është zbuluar sot nga kalimtarë të rastësishëm pranë kryqit të Kishës së Laçit. Bëhet fjalë për 29-vjeçarin Dorjan Fezaj, banues në lagjen 4 në Laç, i cili, sipas policisë dyshohet se është ekzekutuar me armë zjarri.

Menjëherë pas njoftimit, policia ka shkuar në vendin e ngjarjes  dhe deri tani nuk dihen rrethanat apo autorët e ngjarjes.

Fillimisht u dyshua për një vetëvrasje, por policia ka zbuluar se 29-vjeçari është qëlluar me armë zjarri.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button