Moda

Ka edhe kështu ! Bleona fiton në AMA …vlerësimin më të ulët për veshjen

bleona-fiton-n-euml-ama_hdNdoshta e veshura më keq, e cila parakaloi në Tapetin e Kuq të American Music Awards, ishte Bleona Qereti. Bleona bëri si Rihanna dhe arriti krejtësisht e zhveshur në një mbulesë të tejdukshme. Fatkeqësisht, një pamje kaq skandaloz vetë Rihanna-s i shkon.

Në sondazhin e të veshurës më keq, që website “The Hollywood Life” ka lënë të hapur për vizituesit e faqes, Bleona renditet e para dhe ka “fitore absolute” me rreth 78% të votave.

Në vend të dytë renditet Star Jones dhe në të tretin Diva e muzikës Diana Ross.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button