Moda

Katy Perry dhe fustani i saj 6 mijë dollarësh

Këngëtarja Katy Perry në këtë paraqitje në Sidney, kishte zgjedhur një komplet vërtetë të veçantë për të veshur, një fund dhe një bluzë, të stiluara nga Jaime Lee Major.

katy-perry-vesh-fustan-6-mij-euml-dollar-euml-sh-harron-t-euml-brendshmet_hdNëse gjatë çmimeve AMA mungonte, për shkak të turneut të saj Prismatic Tour, gjatë ARIA Awards, në Australi gjatë çmimeve të Australian Recording Industry Association, nuk mund të mungonte.

Por pavarësisht veshjes së shtrenjtë plot 6600 dollarë, ajo nuk kishte veshur të brendshme dhe kjo gjë vihej re nga pjesa rrjetë e fundit të saj.

Pikërisht për shkak të transparencës së veshjes, objektivët e fotografëve u fokusuan mbi trupin e saj, në mënyrë që të kapnin sa më shumë poza pikante.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button