Moda

Kur Kim dhe Kanye vishen njësoj

kur-kim-dhe-kanye-vishen-nj-euml-soj_hdDyshja e famshme vazhdon të shkëlqejë si ikona stili, duke treguar se çiftet që vishen njësoj, qëndrojnë gjatë bashkë.

Në daljen e tyre të dytë publike si çift, në New York, në prill 2-12, ata veshën pantallona të ndryshëm lëkure.

Në korrik 2012, në “BET Awards”, Kim me një fustan të bardhë. Ndërsa Kanye me pantallona dhe bluzë po të bardhë.

Të sapofejuar, në nëntor 2013, kombinuan xhinset e tyr të zbardhura me bluzët e të bardha, rrugëve të Neë York-ut.

Duke shkuar për të darkuar, kombinuar me xhaketat Balmain. Nëntor 2014-New York

Në vizitën e parë në një pasarelë të vogëlushes North, e gjithë familja u paraqit me të zeza. Në shoun e Belenciaga-s “Spring 2014”, në Paris.

Në mars 2014, në rrugët e New York-ut, Kim zgjodhi të kombinoi fustanin e saj të tejdukshëm nga Rachel Rol, me xhupin ushtarak të bashkëshortit.

Në maj 2014, vetëm pak ditë pas dasmës, Kim dhe Kanye shfaqen në Paris të kombinuar me një xhaketë të gjatë. Kim veshi një fustan bust nga Ermanno Scervino.

Në shtator 2014, çifti zgjodhi një tjetër kombinim të Balman, kësaj here gjatë shout të shtëpisë së modës “Pranverë 2015”, Paris

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button