Moda

Motra e Paris Hilton martohet me fustan 75 mijë dollarë

Motra e Paris Hilton, Nicky është martuar dje me James Rothschild.

E reja pasuria e të cilës vlerësohet milionëshe është martuar me anglez shumë të pasur në Valentino ndërkaq fustani i saj vlerësohet të kushtojë 75 mijë dollarë.

Nicky nga hoteli ka dalë e përcjellë nga babai Richard ndërkaq me të u panë edhe Paris Hilton dhe nëna Kety.

Paris ishte shoqëruese kryesore e nuses dhe ajo kishte veshur një fustan blu.

Dasma dhe festa janë mbajtur në Pallatin Kensigton dhe nuk ka dyshim se kjo dasmë është më ekstravagante e këtij viti.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button