Moda

Paris Hilton, si kësulëkuqja në Cannes

Paris Hilton është paraqitur si kësulëkuqe në një event muzikor në Cannes të Francës duke tërhequr vëmendjen e fotografëve.

paris-hilton-si-k-euml-sul-euml-kuqja-n-euml-cannes_hdAjo ka veshur një fustan të ku i cili ishte i hapur rrëzë kofshëve dhe në pjesën e gjoksit.

Ndërkohë që dallohet se nuk ka të brendshme në pjesën e sipërme Hilton ka lënë përshytpjen se nuk ka veshur asgjë edhe në pjesën e poshtme.

Gjithsesi nuk do të ishte një gjë jonormale për bjonden pasanike pasi ajo është mësuar me të tilla dalje.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button