Moda

Rita Ora shijon prezantimin e Stella McCartney

rita-ora-shijon-prezantimin-e-stella-mccartney_hdJa çfarë ka veshur këngëtarja e famshme në festën e stilistes Stella McCartney, gjatë javës së modë në Londër.

Jemi mësuar me veshje të guximshme e plot ngjyra që rrisin temperaturën në paraqitjet e saja. Por, këtë herë në festën e organizuar nga stilistja Stella McCartney, vajza e këngëtarit Paul McCartney, Rita kishte zgjedhur një set kostumi i zi, të hapur para dhe më konservativ, krahasuar me çfarë vesh zakonisht.

Rita, e cilësuar apo përshkruar si shkëlqimi urban, ishte vetëm një prej emrave të famshëm që shijuan prezantimin e Stella McCartney Green Carpet Collection në British Royal Institute.

Rita dhe Paul McCartney
Rita dhe Anna Wintour
Rita dhe drejtori kreativ, Alasdhair Willis, bashkëshorti I Stellas-s
Poppy Delevigne, Stela Mccartney, Ellie Goulding dhe Rita
Rita, Daisa Lowe dhe M.I.A.
Rita me aktorin Samuel L Jackson

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button