Kronika

Shpallet në kërkim ish-shefi i Antidrogës së Fierit

PoliciaPolicia e Shtetit ka shpallur në kërkim këtë të martë ish-shefin e seksionit të Antidrogës në policinë e Fierit, Dritan Zagani

Lajmin e bëjnë të ditur burime policore zyrtare, sipas të cilave shpallja në kërkim ka ardhur pasi Zagani dyshohet se është larguar nga Shqipëria.

Ai akuzohet për shpërdorim detyre dhe gjykata ka dhënë ndaj tij masën e sigurisë “arrest shtëpie”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button