Home / Politika

Politika

LSI e mbyll fushatën në Fier, sot mitingu

Lëvizja Socialiste për Integrim do të mbyll fushatën elektorale në qytetin e Fierit. “Sot, në orën 18:00 tek Sheshi “Nënë Tereza” në Fier për supermitingun e Fitores!,” thuhet në njoftimin e LSI. Fieri është qarku ku kandidon kryetari i LSI, ...

Read More »

Eksploziv LSI-së, Koka akuzon PS-në

Për shpërthimin në një zyrë elektorale të LSI-së në Durrës, Lefter Koka deklaron se është vepër e atyre që ai i quan “zagarë të rilindjes”. Kryetari i LSI-së së Durrësit thotë se shpërthimi ka qenë i madh dhe ka ndodhur ...

Read More »