Home / Kronika / Kronika e zeze / NDAHET NGA JETA ANDREA STEFANI

NDAHET NGA JETA ANDREA STEFANI

Analisti i njohur  Andrea Stefani është ndarë sot nga jeta.

Andrea vuante prej disa muajsh nga një sëmundje e rëndë.

Ai ishte prekur nga një tumor në stomak.

Për fat të keq, kimioterapia nuk dha efektet e pritshme.

Kolegu ynë është shuar sot pasdite në një spital në Romë.

Botuesi, Bordi dhe stafi i DITA i bashkohet në këto momente të vështira dhimbjes së familjes Stefani dhe shpreh ngushëllimet më të thella në emër të gjithë lexuesve të gazetës./Dita

Leave a Reply

%d bloggers like this: