Kronika e zeze

Aksident i rëndë në Prizren, tre të vdekur dhe tre të plagosur

re persona kanë humbur jetën në një aksident trafiku që ka ndodhur mbrëmë në Prizren.

Lajmin e ka konfirmuarn për Telegrafi

“Po mund të konfirmoj si rast, se tre persona kanë vdekur në aksident dhe tre tjerë janë lënduar, për më shumë detaje merret njësiti i autostradave”, tha ai.

Telegrafi mëson se viktimat janë të moshës  rreth 20-vjeçare.

Viktimat janë: L.S, M.D dhe N.B.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button