Home / roze / Shakira, “Me Enamore”

Shakira, “Me Enamore”

Shakira publikon videokliopin zyrtar të këngës së saj më të fundit “Me Enamore”, ku ashtu siç u bë e ditur kohë më parë, ka si protagonist pikërisht Gerard Pique, futbollistin me të cilin këngëtarja kolumbiane është lidhur prej 7 vitesh dhe që ka 2 fëmijë.

Përpara publikimit të kësaj videoje, 40-vjeçarja argëtoi admiruesit e saj, por edhe të vetë lojtarit të Barcelonës me një video nga momentet e realizimit të këtij videoklipi.

Ajo që të bën përshtypje në këtë video është se Gerard Pique për pjesën më të madhe të kohës është pas kamerave dhe vetëm në momentet e fundit të saj ai shfaqet së bashku me partneren e tij.

Leave a Reply

%d bloggers like this: